markizy

Często budując dom nie mamy możliwości, bądź zapomnieliśmy wykonać zadaszenia tarasu. W trakcie użytkowania domu od wiosny do jesieni, zauważamy, że jest to miejsce w którym najchętniej byśmy przebywali, gdyby nie to słońce. Nie wszystko jeszcze stracone. W takiej sytuacji zamontowanie markizy rozwiązuje nasz dotychczasowy problem.

 

Firma Wiesław Sokołowski posiada w swej ofercie pełną gamę markiz tarasowych. Od najprostszych o małych wysięgach do markiz wielkogabarytowych z możliwością zakrycia nawet kilkudziesięciu metrów kwadratowych tarasu. Markizy można montować do ściany, sufitu oraz do krokwi. Wszystkie oferowane typy markiz można obsługiwać za pomocą korby lub też zastosować napęd elektryczny, który w połączeniu z automatyką wiatrowo-słoneczną zapewni odpowiedni komfort i bezpieczeństwo.

Podstawową funkcją markizy jest ochrona przed słońcem. Odpowiednio dobrana tkanina potrafi zredukować nawet do 82% promieniowania słonecznego, przechodzącego przez poszycie markizy. Do grupy kaset i półkaset zaliczamy markizy tarasowe oraz balkonowe, które dzięki specjalnej budowie, po złożeniu chronią w kasecie tkaninę i ramiona przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

masz pytania? zadzwoń do nas!