nasza historia

Firma Wiesław Sokołowski powstała w 1995 roku w Białymstoku. W pierwszych latach działalność firmy skupiła się na sprzedaży oraz montażu okien i drzwi renomowanej firmy Thermoplast. Z czasem firma Wiesław Sokołowski rozszerzyła swoją działalność o współpracę z kolejnymi znanymi producentami.

O wyborze naszych partnerów handlowych, zawsze decydowała jakość produkowanych towarów i profesjonalizm we wzajemnej współpracy. Stosując takie założenia, firma rozpoczęła współpracę z firmami: Domel, Krispol, Internorm, Ultrashield, Lenta, Meyer-Holsen, CAL, Parmax, Martom oraz wieloma innymi.

W latach 1996-1999 nasz salon sprzedaży znajdował się przy ulicy św. Rocha, następnie, w latach 1999-2003 – przy ulicy Legionowej, a od 2003 roku do chwili obecnej – przy ulicy Zwierzynieckiej 25a w Białymstoku.

obecna działalność

Obecnie firma Wiesław Sokołowski jest firmą handlowo-usługową zajmującą się sprzedażą i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych, parapetów, bram garażowych i przemysłowych krat rolowanych. 

Jesteśmy jednym z głównych partnerów handlowych firm Domel i Krispol w północno-wschodniej Polsce oraz jedynym partnerem w tym rejonie  czołowego europejskiego producenta okien z Austrii – firmy Internorm. W naszej firmie można ponadto zamówić najwyższej jakości niemiecką dachówkę Meyer-Holsen. Byliśmy również jedną z pierwszych firm, które wprowadziły na podlaski rynek deskę kompozytową. Dysponujemy bardzo szeroką ofertą tego produktu, który w ostatnich latach przebojem znajduje zastosowanie jako materiał na tarasy, elewacje, ogrodzenia i pomosty.

 
Teren działalności firmy to głównie Białystok i najbliższe okolice, jednak firma Wiesław Sokołowski realizuje także bardzo wiele zleceń w całym województwie podlaskim, Warszawie a także za granicą – na terenie m.in. Francji, Belgii, i Niemiec.

dołącz do nas

Nasza firma zatrudnia ludzi dynamicznych, nastawionych na osiąganie sukcesów, ludzi, którzy nie boją się ciężkiej pracy.

Jeśli czujesz, że sprawdziłbyś się w pracy jako handlowiec, to w każdej chwili możesz spróbować dołączyć do naszego zespołu.

Wynagrodzenie będzie odzwierciedleniem Twojego zaangażowania, pracowitości, ale przede wszystkim osiągniętych wyników w sprzedaży. W tej pracy nie ma górnego limitu zarobków.

Nasza oferta skierowana jest także do osób, które pracują w innych zawodach, a dysponują dodatkowym czasem na pracę. Czas pracy może być nielimitowany, a pracując 3-4 godziny dziennie możesz uzyskać satysfakcjonujące dochody.

Jeśli zainteresowała cię nasza oferta pracy prześlij do nas CV na adres: okna@onet.pl

 

"

Wszystko, co osiągamy w naszej firmie, osiągamy dzięki ludziom, dlatego każdy pracownik jest dla nas bardzo ważny.

nasze motto:

Klient jest powodem naszego istnienia. Zadowolenie klienta zapewnia nam przyszłość.

 

zespół

Wiesław Sokołowski

Właściciel

Przedsiębiorca, wyrozumiały, ale konsekwentny szef. Doradca Klienta w zakresie stolarki otworowej.

Muzyk, trębacz, pasjonat marki Apple.

Anna Modrzejewska

Koordynatorka i Specjalistka ds. marketingu

Koordynuje realizację zleceń i planuje działania marketingowe.

 

Interesuje się muzyką oraz social mediami. Studentka marketingu internetowego.

Izabela Pruszyńska

Administratorka

Nadzoruje realizację bieżących zamówień, dba aby wszystkie projekty były wykonane bezproblemowo i w terminie.

Lubi długie spacery i zachody słońca, interesuje się psychologią relacji międzyludzkich.

Kacper Sokołowski

Informatyk

Dba o to, aby zaplecze techniczno-serwerowe było na najwyższym poziomie. Utrzymuje infrastrukturę krytyczną, zapewnia bezpieczeństwo archiwów oraz rozwiązuje bieżące usterki. 

Opracował system Quicli®, dzięki któremu zamówienia naszych klientów są realizowane na czas i z pełną precyzją. W wolnych chwilach koncertuje oraz rozwija własną działalność.

masz pytania? zadzwoń do nas!